Rodzino, sięgnij po swoje prawa – szkolenie we wrześniu.

Szanowni Państwo,

w ciągu ostatnich miesięcy, w ramach programu szkoleniowego zatytułowanego Rodzino, sięgnij po swoje prawa, przybliżaliśmy Państwu tematy związane z prawem spadkowym, instytucją darowizny oraz księgami wieczystymi. Dziękujemy za Państwa aktywne uczestnictwo w prowadzonych przez nas szkoleniach. Wraz z końcem czasu urlopowego, pragniemy zaprosić Państwa na kolejne szkolenia z tego cyklu. Informacje o nich znajdą Państwo zawsze na naszej stronie internetowej: www.patrius.com.pl, w  zakładce AKTUALNOŚCI, oraz na stronie Mościckiego Ośrodka Szkoleniowo – Terapeutycznego: www.most.moscice.pl .

Już za kilka dni, pierwszego września, o godzinie 18:50, podejmiemy kolejny temat, tym razem dotyczący sfery życia rodzinnego:

Moje dziecko w szkole – prawo rodziców do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Jak zwykle zapraszamy Państwa do Mościckiego Ośrodka Szkoleniowo – Terapeutycznego w Tarnowie – Mościcach, przy ul. Zbylitowskiej. Pragniemy jednocześnie poinformować, iż indywidualne konsultacje prawne są możliwe po uprzednim, telefonicznym umówieniu spotkania. Konsultacje indywidualne są płatne.

Zapraszamy do uczestnictwa.

Zespół prawników PATRIUS

Tagi: